ČISTÁ KRÁSA ZE SEVERSKÉ PŘÍRODY


Z UDRŽITELNÉHO RYBOLOVU V SEVERSKÝCH MOŘÍ

Náš kolagen je extrahován z kůže velké tresky arktické, volně žijící u pobřeží severního Norska, kam putuje z Barentsova moře, aby se rozmnožila. Tyto tresky žijí volně v ledovém, křišťálově čistém a na živiny bohatém moři – daleko od umělých chovů ryb, GMO krmiv, antibiotik a hormonů. Díky tomu nám poskytuje ty nejkvalitnější suroviny na světě.
Norové po celé generace loví ryby s respektem k moři a rybí populaci. Norsko má proto dnes největší a nejudržitelnější populaci tresky arktické na světě. Náš mořský kolagen získáváme od Seagarden, norského výrobce se sídlem v Karmøy v jihozápadním Norsku. Společně tak vytváříme hodnotu z něčeho, co se běžně v potravinářském průmyslu nevyužije. Tím přispíváme k udržitelnějšímu využívání surovin. Kolagen obsažený v našich produktech je 100% přírodní, bez GMO, antibiotik, hormonů, lepku a laktózy. Každá šarže je testovaná na více než 20 nežádoucích látek.

Kolagen je přirozený protein nejhojněji zastoupený v naší pokožce. Až 80 % pokožky tvoří kolagen typu I. 

PŘIROZENÁ SOUČÁST VAŠEHO TĚLA

KOLAGEN V NAŠÍ POKOŽCE

Kolagen je přírodní protein, který se nachází v chrupavkách, šlachách, svalech, kostech, vlasech, kůži a nehtech. Zjednodušeně řečeno je jeho funkcí zajistit, aby tělo drželo pohromadě. Existuje mnoho různých typů kolagenu v závislosti na tom, v kterých pojivových tkáních je obsažen. Až 80 procent kůže se skládá z kolagenu a většinu tvoří kolagen typu I, který pomáhá vázat vlhkost a udržovat pokožku pevnou a pružnou.
Je známo, že produkce kolagenu v těle začíná klesat již od 25. roku života. Pokožka se postupně stává sušší a ztrácí svou pružnost, tvoří se nám vrásky a jemné linky. Úbytek kolagenu můžeme pocítit i v kloubech a svalech. Zdravý životní styl a užívání kolagenu pomáhají množství kolagenu opět doplnit a tím zvýšit vlhkost a pružnost pokožky.

NENÍ TO JEN VĚKEM

JAK PODPOŘIT PŘIROZENOU TVORBU
KOLAGENU

Na produkci kolagenu v těle nemá vliv pouze věk. Negativní vliv na hladinu kolagenu v těle může mít také stres, kouření, alkohol, sluneční paprsky, autoimunitní onemocnění, vysoký příjem cukrů a na živiny chudá strava.
Zdravou a pestrou stravou, udržováním se v dobré kondici, používáním opalovacích krémů a minimalizací konzumace alkoholu a tabáku dáváte tělu ty nejlepší podmínky pro dlouhodobé udržení zdravé pokožky, pevných nehtů a hustých vlasů.
Je také důležité přijímat esenciální aminokyseliny, které tělo potřebuje k produkci kolagenu. Tyto aminokyseliny si tělo netvoří samo, proto je musí dodávat stravou ve formě mléčných výrobků, vajec, masa, ryb a fazolí. Můžete také užívat kolagenový doplněk, který je bohatý na esenciální aminokyseliny.

NA VLASTNÍ KŮŽI

PROČ PŘIDÁVAT KOLAGEN?

Zajistíte-li vašemu tělu denní příděl kolagenu, po několika týdnech to pocítíte „na vlastní kůži“ – vaše pokožka bude pružnější a jemné linky vymizí, vrásky se zmenší. Mořský kolagen to jeden z nejlepších kosmetických produktů všech dob. Jistě nám dáte za pravdu. Přečtěte si více informací o tom, proč právě kolagen VILD NORD.

ANNA, 33 LET

„Obrázky mluví samy za sebe! Již po 3 týdnech vidím zlepšení struktury pleti. Střídavě jsem používala COLLAGEN GOLD do kávy (vůbec tam není cítit!) a YELLOW BLAST – buď do smoothies, džusu, vody a párkrát jsem ho dokonce přidala do ginu s tonikem. Tato varianta má příjemnou chuť rakytníku. S produkty jsem moc spokojená. Jsou už součastí mé každodenní rutiny, kterou nemíním měnit!

LUCIE, 30 LET

„Po několika týdnech užívání vašeho kolagenu vidím a cítím rozdíl na mé pleti. Jemné linky na čele a kolem očí jsou výrazně menší. Pleť je určitě více hydratovaná – nejen na obličeji, ale i na těle.

KLÁRA, 38 LET

„WILD NORTH má viditelný účinek na pleť a hlavně na vrásky na čele. Jsem ráda, že jsem si udělala fotku před a po, protože ten rozdíl tam opravdu vidím.“

KATEŘINA, 46 LET

„Opravdu viditelný výsledek. Má pleť je jemnější a vrásky jsou mneší. Vyzkoušela jsem několik druhů a mohu je všechny doporučit.“

HYDROLYZOVANÉ PEPTIDY

ESENCIÁLNÍ AMINOKYSELINY

Náš mořský kolagen obsahuje všech 20 aminokyselin, včetně 9 esenciálních, které se nemohou tvořit v těle, ale musí být přijímány stravou.
Náš mořský kolagen je čistý přírodní produkt, který je hydrolyzován, abychom rozložili protein na malé kolagenní peptidy. Peptidy mají molekulovou hmotnost 3 kDa – čím menší peptidy, tím lepší vstřebatelnost v těle. Při vstřebání peptidů do těla dochází k jejich štěpení na aminokyseliny, které naše tělo používá k výrobě samotného kolagenu.

KRÁSA Z ČISTÉHO MOŘE

TRESKA BEZ TĚŽKÝCH KOVŮ

Dánsko a Norsko, kde se produkty Vild Nord vyrábí, podléhá evropské potravinové legislativě a tím i limitním hodnotám kadmia, rtuti a olova v rybích produktech.
Jako zdroj našeho kolagenu jsme zvolili tresku, protože to není velká dravá ryba, ve které se často hromadí těžké kovy. Velká severoatlantická treska žije celý svůj život volně v čistém a nedotčeném Barentsově moři. Každá šarže kolagenu je nezávisle testovaná na více než 20 nežádoucích látek, takže máme naprostou jistotu, že výrobek nepřekračuje limitní hodnoty.

Mořský kolagen z volně žijící tresky arktické

Vysoký obsah bílkovin

Molekulová hmotnost kolagenového peptidu 3 kDa

Nákupní košík

DOPRAVA ZDARMA PRO PŘEDPLATNÉ

Předplatné se slevou 15%

tel.: +420 722 026 831