„Naším snem je vyvíjet produkty pro krásu i zdraví a čerpat při tom z naší severské přírody. Vždy v souladu s udržitelností jejích cenných zdrojů.“

Loa Gitz, COO

TO NEJLEPŠÍ KOLEM NÁS

NORSKÝ KOLAGEN
ŠVÉDSKÉ BORŮVKY
DÁNSKÁ VÝROBA

Naše drsná severská příroda obsahuje jedny z nejlepších surovin.

NAŠE INSPIRACE

PŘÍRODA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Značka Vild Nord se zrodila ze severské přírody. Rozbouřené moře, divoké lesy a rozkvetlé louky nám dávají jedny z nejlepších světových surovin. Osobně a s důvěrou jsme vybírali naše místní dodavatele, kteří zaručují nejvyšší kvalitu a zároveň sdílí naši myšlenku, že kvalita surovin je zásadní, protože ovlivňuje to, jak působí na naše tělo.

VĚRNI PŘÍRODĚ

DIVOKÁ SEVERSKÁ KRÁSA

Myšlenkou značky Vild Nord je propojení krásy s přírodou. Díky přírodním potravinám se můžeme cítit lépe a být krásnější, bez ohledu na to, kde na pomyslné životní ose se zrovna nacházíme. Oslavujeme čistou krásu a víme, že vychází zevnitř. Proto používáme jedny z nejkvalitnějších a nejčistších surovin světa – konkrétně ty, které znáte ze severské přírody. Právě zde čerpáme krásu, sílu, a nekonečnou energii.
Zkombinovali jsme kolagen z volně žijící a ekologicky lovené tresky severoatlantické s blahodárnými surovinami ze Skandinávské přírody. Kombinací kolagenu s dalšími aktivními složkami jsme vyvinuli produkty, který podpoří vaši konkrétní potřebu. Naši severskou přírodu nepřestáváme studovat a stále hledáme nové nebo i zapomenuté ingredience, které vás které blahodárně působí nejen na naši pleť.
S našimi produkty si rychle vytvoříte každodenní rituál, který je snadný a příjemný – ať už je a je vaším cílem krásný zevnějšek, dobré zdraví nebo silné tělo.

VYROBENO S LÁSKOU

MÍSTNÍ BIO PRODUKTY

Značka Vild Nord dbá na udržení lokáního dodavatelského řetězce. Kolagen se hydrolyzuje v Norsku a posílá se do Dánska, kde prášek smícháme s našimi dalšími ingrediencemi, z nichž některé získáváme od sousedních evropských dodavatelů: Bio kapusta se pěstuje v Dánsku a Německu, mořské řasy se sklízejí udržitelným způsobem v těch nejčistších vodách u severozápadního pobřeží Skotska a čisté směsi bobulí pocházejí od finského dodavatele, který je sklízí ručně.

Nákupní košík

DOPRAVA ZDARMA PRO PŘEDPLATNÉ

Předplatné se slevou 15%

tel.: +420 722 026 831