Objevila jsem něco, co potřebujeme všechny!

Vlastina Svátková

Kolagen. Velké téma. Vždycky mě to něčím dráždilo, asi proto, že všude na mě vyskakovali nějaké spolupráce a já tomu všemu moc nevěřila. Pár jsem ji zkusila a některé byly opravdu moc fajn, ale ještě pořád mi tam něco chybělo, abych si řekla: ,,Ano, toto je produkt, do kterého chci investovat, který mi něco dává a není to jen dobrý marketing.“

Ty změny nejsou vidět hned, ale jsou vidět brzy a nejlíp to poznáte, že si toho všimnou lidé kolem vás: ,, Ty vypadáš mladší. Tobě strašně rychle narostly vlasy! Vám se nějak zlepšila kvalita vlasů paní Svátková!“

Nevěřím na jeden zázračný produkt, věřím, že je to kombinace té správné péče zevnitř i zvenku. Ale když najdete tu nejlepší kombinaci, najednou to všechno začne do sebe zapadat.
Ve čtyřiceti vypadáte pořád dobře, nejste nemocná, cítíte se psychicky i fyzicky dobře, i když se nemučíte v posilovně, protože už si raději vyložíte nohy na stůl a odpočíváte. A to je asi ono, najít přesně to, co nám dělá dobře, co nám pomáhá, drží nás v radosti z toho, že stárneme a není to vůbec tragédie. Věřím, že k celé této filosofii patří i kolagen, vlasy mi tak rychle narostly jen díky němu. Otázka je, jak se v nich vyznat a který si vybrat.
Já, když objevím něco, za čím si stojím, zůstávám věrná.
A myslím, že jsem objevila jeden z nejlepších kolagenů na světě, nejenom proto, že vím z čeho je. Z kůže velké tresky arktické, volně žijící u pobřeží severního Norska, která žijí volně v ledovém, křišťálově čistém a na živiny bohatém moři – daleko od umělých chovů ryb, GMO krmiv, antibiotik a hormonů, 100% přírodní, bez lepku a laktózy.
Norové po celé generace loví ryby s respektem k moři a rybí populaci. Norsko má proto dnes největší a nejudržitelnější populaci tresky arktické na světě.
Nechci nikomu mazat med kolem pusy, ale myslím, že jsem objevila něco, co potřebujeme všechny. Dovolit si dát si sama sobě to nejlepší, ať je cesta k tomu jakkoliv složitá. Protože se nám to vrátí, minimálně tím, že nám bude líp.

Nákupní košík

DOPRAVA ZDARMA PRO PŘEDPLATNÉ

Předplatné se slevou 15%

tel.: +420 722 026 831